Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 ThE nIgHtMaRe GrOuP!!!

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Medut

Medut


Pranešimų skaičius : 208
Join date : 2008-11-20
Age : 32
Miestas : Berlin

ThE nIgHtMaRe GrOuP!!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: ThE nIgHtMaRe GrOuP!!!   ThE nIgHtMaRe GrOuP!!! Icon_minitimePir. 12 22, 2008 3:27 pm

Narsydama po IMEEM radau grupe. http://www.imeem.com/groups/h_JQARPa,the_nightmare_group/ sunny lol!
Man tai jie — azijietiska Cinema Bizzare versija, tik dainuoja blogiau. padiskutuokim
Atgal į viršų Go down
valhalla

valhalla


Pranešimų skaičius : 108
Join date : 2008-12-06
Age : 32
Miestas : Alytus

ThE nIgHtMaRe GrOuP!!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ThE nIgHtMaRe GrOuP!!!   ThE nIgHtMaRe GrOuP!!! Icon_minitimeAntr. 12 23, 2008 10:50 am

na,CB as nemegstu,todel kai pasakei is kart mane nuteikei blogiausiam Smile)
ka,galiu pasakyt,as neisiviazduoju azijiecio su stirpiu nalsu,o man tai yra labai svarbu (nors siaip ir zodziu prasme ir pan mane domina..) Smile bet vis tiek kai isgirsti pirma karta,tai kazkaip norisi gaut kazkokios agresijos ar pan Smile
Atgal į viršų Go down
Medut

Medut


Pranešimų skaičius : 208
Join date : 2008-11-20
Age : 32
Miestas : Berlin

ThE nIgHtMaRe GrOuP!!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ThE nIgHtMaRe GrOuP!!!   ThE nIgHtMaRe GrOuP!!! Icon_minitimeTr. 12 24, 2008 3:07 pm

Nori, kad jie daugiau naudotu bugnu, sauktu? Question Question sunny flower lol!
Atgal į viršų Go down
valhalla

valhalla


Pranešimų skaičius : 108
Join date : 2008-12-06
Age : 32
Miestas : Alytus

ThE nIgHtMaRe GrOuP!!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ThE nIgHtMaRe GrOuP!!!   ThE nIgHtMaRe GrOuP!!! Icon_minitimeKv. 12 25, 2008 8:44 am

na,gal :DDDDDDDDDDD
nors as kartais ir lyriskesnes muzikos paklayusau Smile)
na,siaip sakau,jei groji kazka panasaus,tai vis tiek balsas turi but stirpus Smile)
o bugnai tai cia mano silpnybe... as dievinu bugnininkus :DDD cheers
Atgal į viršų Go down
Medut

Medut


Pranešimų skaičius : 208
Join date : 2008-11-20
Age : 32
Miestas : Berlin

ThE nIgHtMaRe GrOuP!!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ThE nIgHtMaRe GrOuP!!!   ThE nIgHtMaRe GrOuP!!! Icon_minitimeŠt. 12 27, 2008 10:18 am

Aha, daznai bugnininkai buna stilingi, grazia sukuosena(pusilgiais plaukais pvz) I love you Exclamation cheers ,todel ir man jie daznai labai patinka Very Happy sunny lol!
Atgal į viršų Go down
avi

avi


Pranešimų skaičius : 25
Join date : 2008-10-26
Age : 32
Miestas : Kaunas

ThE nIgHtMaRe GrOuP!!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ThE nIgHtMaRe GrOuP!!!   ThE nIgHtMaRe GrOuP!!! Icon_minitimeTr. 12 31, 2008 3:57 pm

na grojimo stiliu visai nieko, bet neina nieko ten suprasti ka dainuoja, nes nesuprantama kalba dainuoja, be to visi atrodo kaip mergos. Very Happy
Atgal į viršų Go down
valhalla

valhalla


Pranešimų skaičius : 108
Join date : 2008-12-06
Age : 32
Miestas : Alytus

ThE nIgHtMaRe GrOuP!!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ThE nIgHtMaRe GrOuP!!!   ThE nIgHtMaRe GrOuP!!! Icon_minitimeKv. 01 01, 2009 1:03 pm

na,man isvaizda tai nerupi,jei gera grupe,tai ir apranga nesvarbi... Smile
bet kartais is aprangos galima nuprest kokai bus muzika Smile
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





ThE nIgHtMaRe GrOuP!!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ThE nIgHtMaRe GrOuP!!!   ThE nIgHtMaRe GrOuP!!! Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
ThE nIgHtMaRe GrOuP!!!
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: FANAMS :: Muzika-
Pereiti į: