Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 GasdinantiZiŪŪto.

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
*SpookyZiOoTo.

*SpookyZiOoTo.


Pranešimų skaičius : 20
Join date : 2008-10-25

GasdinantiZiŪŪto. Empty
RašytiTemos pavadinimas: GasdinantiZiŪŪto.   GasdinantiZiŪŪto. Icon_minitimeŠt. 10 25, 2008 8:00 am

Esu aš Monika.;)D
Iš mažo, turinčio apie 400gyv. kaimo, kuris vadinas - Liukonys.
Turiu mamą, tėtį ir brolį.;DD
Turiu katę Milko ir kiaulaitę jūrų - Pikę.;)D Mylių savo padarus.
Mėgstu gerti arbatą. mmm.;D
Svaigstu dėl punkrock'o, rock'o, avril lengvai mergaitiško rock'o, alternative rock'o, simphoninio rocko, bei neseniai susigundžiau pasiklausyt ir metalo.. ;D va.;D
Grupės: Green day, Avril Lavigne, Billy Talent (new), Eyes set to kill, SUM 41, Nightwish, Children of bodom, Paramore, Good Charlotte, 3DG (new), 30STM (new). kolkas tiek.;)D
Spalvos: Šeip myliu ryyyškias spalvas. Bet pačios pačiausios SALOTINĖ ir VIOLETINĖ.
Kita: Baisiai mėgstu keliauti, aplankiau nemažai šalių,. Mokykloje mėgstamiausia pamoka - ..., nemėgstamiausia - Visos.;DDD, geriausias daiktas namuose: TV, PC ir iPod. <3333,.
BestFriend - Karolina ir tik Karolina,. ^^ ;**

aj nebesugalvoju ką če dar mandriau parašius.. ;D Viskas.
Klauskit.^^
Atgal į viršų Go down
karolyte
Administratorė
karolyte


Pranešimų skaičius : 326
Join date : 2008-07-15

GasdinantiZiŪŪto. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: GasdinantiZiŪŪto.   GasdinantiZiŪŪto. Icon_minitimeŠt. 10 25, 2008 8:03 am

jez aš paminėta. kokia garbė ;DD***
myliu <3
Atgal į viršų Go down
https://3daysgrace.forumlt.com
 
GasdinantiZiŪŪto.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: FANAMS :: Susipažinkime-
Pereiti į: